Biorezonans to metoda wymyślona przez naukowców niemieckich, którzy opracowali metodę MORA polegającą na wykorzystaniu wibracji elektromagnetycznych. Terapia biorezonansem polega na wprowadzaniu drobnoustrojów chorobotwórczych w drgania. W dodatku terapia ma wzmocnić naturalną energię człowieka, wyrównać poziom fal mózgowych oraz wpływać na funkcjonowanie narządów. Celem biorezonansu jest zbadanie organizmu uwzględniając miejsce występowania zaburzenia i ewentualne obciążenia takie jak pasożyty, alergeny, bakterie oraz borelioza.

Rodzaje terapii biorezonansowych.

Terapie biorezonansowe (dostępne w Łodzi więcej na stronie bioanna.com.pl) dzielą się na dwie grupy:

  • regulacyjne,
  • neutralizujące obciążenia.

Regulacyjne pobudzają organizm do działania oraz uruchamiają proces samozdrowienia. W dodatku zdrowe drgania są wzmacniane, a to stymuluje witalne siły organizmu. Neutralizujące obciążenia polegają na przekazaniu drgań elektromagnetycznych danej substancji , co sprawia pobudzenie organizmu do oczyszczenia się z nich.

Badanie biorezonansem – jak wygląda?

Cały przebieg badania odbywa się na siedząco. W trakcie zabiegu należy trzymać dwie metalowe końcówki, które są podłączone do aparatury, podczas gdy przez ciało człowieka przepływa prąd. W czasie przepływu można czuć mrowienie w rękach lub rozdrażnienie. Czas całego badania jest uzależniony od problemów zdrowotnych.

Terapia biorezonansowa – czym jest?

Biorezonansowa terapia polega na przepływie przez ciało człowieka prądu. Częstotliwości prądu zabijają patogeny. Terapia powinna być wspierana przez metody z zakresu medycyny naturalnej. W trakcie terapii zaleca się, aby przyjmować dużo płynów. Przyjmowane płynów jest ważne, aby wypłukać toksyny, który powstały na skutek rozpadu patogenów.

Biorezonans a pasożyty.

Badanie biorezonansem pozwala zdiagnozować robaki, ameby czy przywry. Odrobaczenie jest pierwszą czynnością w terapii zdrowotnej, ponieważ zakłada się, że osłabienie organizmu spowodowane jest przez pasożyty. W dodatku obecność pasożytów uszkadza jelita.

Biorezonans a uzależnienia.

Biorezonans bardzo dobrze sprawdza się w walce z uzależnieniem  nikotynowym oraz alkoholowym. Pozwala również na oczyszczenie naszego organizmu z toksyn.

Zalety stosowania biorezonansu.

Biorezonans ma następujące zalety:

  • pozwala na rzetelną i bezinwazyjną diagnostykę,
  • umożliwia wykrywanie przyczyn chorób,
  • nie powoduje żadnych skutków ubocznych,
  • trafia bezpośrednio w chorobotwórcze patogeny,
  • skutecznie pozwala walczyć z chorobami wirusowymi i autoimmunologicznymi.

Wady stosowania biorezonansu.

Biorezonans cechuje się następującymi wadami:

  • czasochłonność,
  • wysokie koszty,
  • badania naukowe nie stwierdziły skuteczności.